Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 61 64 64 075 lub napisz: info@innomed.pl

Potrzebujesz pomocy?

Którą elektrodę dopochwową wybrać?

Istnieje wiele rodzajów elektrod dopochwowych. Najtańsze z nich kosztują poniżej 100 zł. Najtańsze nie oznacza jednak najlepsze i składa się na to wiele przyczyn.
Wybierając elektrodę, przede wszystkim zwróć uwagę, czy przewody elektrody dopochwowej są kompatybilne z Twoim aparatem do elektrostymulacji. Kupując cały zestaw w INNOMED masz pewność, że wszystko będzie do siebie pasowało. Sprawdzony w licznych badaniach klinicznych model elektrody dopochwowej to Periform oraz PR-08, w kształcie łezki. Jej konstrukcja umożliwia dobre zakotwiczenie elektrody w pochwie i zapobiega wysuwaniu się w czasie ćwiczeń i stymulacji. Jest wskazana dla kobiet z obniżeniem narządów i bardzo niskim napięciem mięśni miednicy.Pozostałym pacjentkom polecamy elektrodę dwukanałową – Perisphera U. Jest najlepsza dla kobiet korzystających z badania EMG i terapii EMG-biofeedback, jakie prowadzimy w naszym gabinecie. Elektroda dwukanałowa umożliwia selektywne oddziaływanie na zwieracz cewki moczowej i zwieracz pęcherza. To blisko siebie położone struktury, z których każda unerwiona jest inaczej i bardzo często wymaga innych parametrów stymulacji. Niewątpliwie ten rodzaj elektrody i sposób prowadzenia terapii, zwiększa jej skuteczność. Pacjentki po operacji plastyki pochwy, z bardzo wąskim wejściem do pochwy, mogą korzystać z elektrody Perisphera AT. Zarówno elektroda Perisphera U jak i Peripshera AT są pokryte cienką warstwą złota, co ma duże znaczenie dla osób uczulonych na stal chirurgiczną, zawierającą nikiel. Zainteresowanych informujemy, że aplikacja elektrody dopochwowej jest całkowicie bezbolesna.

Zaufanie i doświadczenie Dlaczego warto nas wybrać?

Zdrowa alternatywa dla wielu leków.

Właściwie dobrane parametry elektrostymulacji pozwalają nie tylko wzmocnić mięśnie, zregenerować nerwy obwodowe czy złagodzić spastyczność. Wielu naszych pacjentów dotkniętych bólem o lekkim lub umiarkowanym natężeniu redukuje lub całkowicie wyklucza leki przeciwbólowe. Przykładem na to jest kilkunastoletnia współpraca m.in. z Poradnią Bólu w Poznaniu.

Fachowa pomoc w doborze urządzeń i terapii.

Poza sprzedażą sprzętu i gabinetami neurorehabilitacji prowadzimy kursy dla lekarzy i fizjoterapeutów. Kupując sprzęt u nas możesz liczyć na fachową pomoc opartą o wiedzę i doświadczenie. Pacjentom których stan nie pozwala nas odwiedzić pomagamy prowadząc oparte o wnikliwy wywiad konsultacje zdalne - do rozwiązanie dużo skuteczniejsze niż gotowe programy. W elektroterapii i sEMG specjalizujemy się od 1999 roku.

Diagnostyka i ćwiczenia EMG biofeedback.

Na każdej z wizyt wykonujemy zarówno diagnostykę sEMG jak i trening EMG biofeedback dlatego zamiast korzystać z gotowych programów indywidualnie dobieramy parametry terapii. Dzięki treningowi z bardzo czułym elektromiografem nasi pacjenci uczą się w jaki sposób przywracać utraconą sprawność, nawet jeśli ruch nie jest jeszcze widoczny.