Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 61 64 64 075 lub napisz: info@innomed.pl

Potrzebujesz pomocy?

Cennik usług

Uwaga

Nie udzielamy konsultacji z obsługi aparatów nie znajdujących się w ofercie firmy INNOMED

Konsultacja z badaniem EMG i przeszkoleniem do stosowania zabiegów stymulacjilub terapii EMG-biofeedback

Wywiad, zapoznanie się z wynikami badań i zaleceniami lekarskimi, badanie EMG napięcia spoczynkowego i zdolności do kontroli napięcia mięśni w czasie testu wysiłkowego, w technice powierzchniowej (bezbolesnej) elektromiografii.
– Ocena wpływu zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa na napięcie mięśniowe,
– Terapia ETS – nauka świadomej kontroli napięcia,
– Ćwiczenia EMG-biofeedback i stymulacje treningowe
– Programowanie stymulatora stosownie do wyników badań,
– Przeszkolenie z zasad stosowania zabiegów w domu,
– Wypis z badania.

Cena:
250 zł
Czas trwania:
45-50 minut
Cena:
450 zł
Czas trwania:
90-100 minut
Wydanie zaświadczenia o przebiegu terapii wraz ze szczegółowym opisem zmian w czynności mięśni i wynikami badań sEMG
Cena:
100 zł
Konsultacja w zakresie doboru streczerów i sposobu korzystania z nich, bez badania EMG

Wywiad, zapoznanie się z wynikami badań i zaleceniami lekarskimi, ocena wskazań i przeciwwskazań do terapii, dobór sprzętu i przekazanie podstawowych informacji o sposobie jego użytkowania

Cena:
50 zł
Czas trwania:
15 - 20 minut
Konsultacja zdalna

Jeżeli z powodu ograniczenia mobilności nie możesz skorzystać z wizyty i badania w gabinecie (co jest najlepszym rozwiązaniem)  zadzwoń, przekaż najważniejsze informacje dotyczące Twoich potrzeb, a My dobierzemy i zaprogramujemy stymulator i stworzymy dla Ciebie indywidualny program rehabiltiacji domowej. Konsultacji udziela Jan Namysł pod numerem telefonu +48 601519667

Cena:
200 zł
Zaufanie i doświadczenie Dlaczego warto nas wybrać?

Zdrowa alternatywa dla wielu leków.

Właściwie dobrane parametry elektrostymulacji pozwalają nie tylko wzmocnić mięśnie, zregenerować nerwy obwodowe czy złagodzić spastyczność. Wielu naszych pacjentów dotkniętych bólem o lekkim lub umiarkowanym natężeniu redukuje lub całkowicie wyklucza leki przeciwbólowe. Przykładem na to jest kilkunastoletnia współpraca m.in. z Poradnią Bólu w Poznaniu.

Fachowa pomoc w doborze urządzeń i terapii.

Poza sprzedażą sprzętu i gabinetami neurorehabilitacji prowadzimy kursy dla lekarzy i fizjoterapeutów. Kupując sprzęt u nas możesz liczyć na fachową pomoc opartą o wiedzę i doświadczenie. Pacjentom których stan nie pozwala nas odwiedzić pomagamy prowadząc oparte o wnikliwy wywiad konsultacje zdalne - do rozwiązanie dużo skuteczniejsze niż gotowe programy. W elektroterapii i sEMG specjalizujemy się od 1999 roku.

Diagnostyka i ćwiczenia EMG biofeedback.

Na każdej z wizyt wykonujemy zarówno diagnostykę sEMG jak i trening EMG biofeedback dlatego zamiast korzystać z gotowych programów indywidualnie dobieramy parametry terapii. Dzięki treningowi z bardzo czułym elektromiografem nasi pacjenci uczą się w jaki sposób przywracać utraconą sprawność, nawet jeśli ruch nie jest jeszcze widoczny.