Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 61 64 64 075 lub napisz: info@innomed.pl

Potrzebujesz pomocy?

Jak często muszę przyjeżdżać na wizyty?

Częstotliwość wizyt jest uzależniona od etapu i postępów terapii. W początkowym okresie ważne jest sprawdzenie poprawności realizowania zabiegów w warunkach domowych, wyeliminowanie błędów i korekta parametrów stymulacji, ponieważ często już po 3 -4 tygodniach następują pozytywne zmiany w czynności mięśni, które wymagają korekty parametrów stymulacji dla zachowania progresji.
Pierwsza wizyta kontrolna jest zalecana w terminie 4 – 8 tygodni (zależnie od wyników badania EMG). Kolejne wizyty są planowane co 3 a nawet 6 miesięcy, zależnie od wskazań i możliwości pacjenta. Zapraszamy tak często, jak tego potrzebujesz.

Zaufanie i doświadczenie Dlaczego warto nas wybrać?

Zdrowa alternatywa dla wielu leków.

Właściwie dobrane parametry elektrostymulacji pozwalają nie tylko wzmocnić mięśnie, zregenerować nerwy obwodowe czy złagodzić spastyczność. Wielu naszych pacjentów dotkniętych bólem o lekkim lub umiarkowanym natężeniu redukuje lub całkowicie wyklucza leki przeciwbólowe. Przykładem na to jest kilkunastoletnia współpraca m.in. z Poradnią Bólu w Poznaniu.

Fachowa pomoc w doborze urządzeń i terapii.

Poza sprzedażą sprzętu i gabinetami neurorehabilitacji prowadzimy kursy dla lekarzy i fizjoterapeutów. Kupując sprzęt u nas możesz liczyć na fachową pomoc opartą o wiedzę i doświadczenie. Pacjentom których stan nie pozwala nas odwiedzić pomagamy prowadząc oparte o wnikliwy wywiad konsultacje zdalne - do rozwiązanie dużo skuteczniejsze niż gotowe programy. W elektroterapii i sEMG specjalizujemy się od 1999 roku.

Diagnostyka i ćwiczenia EMG biofeedback.

Na każdej z wizyt wykonujemy zarówno diagnostykę sEMG jak i trening EMG biofeedback dlatego zamiast korzystać z gotowych programów indywidualnie dobieramy parametry terapii. Dzięki treningowi z bardzo czułym elektromiografem nasi pacjenci uczą się w jaki sposób przywracać utraconą sprawność, nawet jeśli ruch nie jest jeszcze widoczny.