Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 61 64 64 075 lub napisz: info@innomed.pl

Potrzebujesz pomocy?

Dlaczego polecamy zestaw streczerów?

Streczery są skonstruowane tak, że do siebie pasują. Szczególnie polecamy łączenie Neckstretchera z Back lub Sportstretcherem. Umożliwia to bardziej intensywne, jak również komfortowe oddziaływanie na odcinek szyjny. Dodatkowy atut takiego zestawu polega na tym, że pomaga zakotwiczyć głowę, podczas gdy spoczywający na większym streczerze obszar naszego centrum (brzuch, biodra, pośladki), ciągną dzięki działaniu grawitacji drugi koniec kręgosłupa w dół, powodując rozciąganie wszystkich odcinków. Taki zestaw pozwala delikatnie rozciągnąć cały kręgosłup, rozluźnia otaczające go mięśnie poprzez delikatny nacisk miękkich rolek. Korzystanie ze streczerów to jedyna metoda, która pozwala w jednym czasie rozciągnąć mięśnie umiejscowione na około kręgosłupa, a przy tym, pozwala na relaksację mięśni całego ciała.

Zaufanie i doświadczenie Dlaczego warto nas wybrać?

Zdrowa alternatywa dla wielu leków.

Właściwie dobrane parametry elektrostymulacji pozwalają nie tylko wzmocnić mięśnie, zregenerować nerwy obwodowe czy złagodzić spastyczność. Wielu naszych pacjentów dotkniętych bólem o lekkim lub umiarkowanym natężeniu redukuje lub całkowicie wyklucza leki przeciwbólowe. Przykładem na to jest kilkunastoletnia współpraca m.in. z Poradnią Bólu w Poznaniu.

Fachowa pomoc w doborze urządzeń i terapii.

Poza sprzedażą sprzętu i gabinetami neurorehabilitacji prowadzimy kursy dla lekarzy i fizjoterapeutów. Kupując sprzęt u nas możesz liczyć na fachową pomoc opartą o wiedzę i doświadczenie. Pacjentom których stan nie pozwala nas odwiedzić pomagamy prowadząc oparte o wnikliwy wywiad konsultacje zdalne - do rozwiązanie dużo skuteczniejsze niż gotowe programy. W elektroterapii i sEMG specjalizujemy się od 1999 roku.

Diagnostyka i ćwiczenia EMG biofeedback.

Na każdej z wizyt wykonujemy zarówno diagnostykę sEMG jak i trening EMG biofeedback dlatego zamiast korzystać z gotowych programów indywidualnie dobieramy parametry terapii. Dzięki treningowi z bardzo czułym elektromiografem nasi pacjenci uczą się w jaki sposób przywracać utraconą sprawność, nawet jeśli ruch nie jest jeszcze widoczny.