Aby ustalić termin wizyty prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z osobami prowadzącymi terapię.

Jan Namysł

dr Krystyna Garstka-Namysł
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 61 64 64 075 lub napisz: [email protected]
Częstotliwość wizyt jest uzależniona od etapu i postępów terapii. W początkowym okresie ważne jest sprawdzenie poprawności realizowania zabiegów w warunkach domowych, wyeliminowanie błędów i korekta parametrów stymulacji, ponieważ często już po 3 -4 tygodniach następują pozytywne zmiany w czynności mięśni, które wymagają korekty parametrów stymulacji dla zachowania progresji.
Pierwsza wizyta kontrolna jest zalecana w terminie 4 – 8 tygodni (zależnie od wyników badania EMG). Kolejne wizyty są planowane co 3 a nawet 6 miesięcy, zależnie od wskazań i możliwości pacjenta. Zapraszamy tak często, jak tego potrzebujesz.
Elektrostymulacja a leki.
Elektrostymulacja jest stosowana jako metoda wspomagająca w terapii bólu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z ośrodkami medycznymi. Decyzje o ewentualnej zmianie farmakoterapii podejmuje zawsze lekarz prowadzący.
Fachowa pomoc w doborze urządzeń i terapii.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doborze i konfiguracji systemów biofeedback oraz elektrostymulacji. Zapewniamy fachowe doradztwo produktowe. Prowadzimy również szkolenia z obsługi sprzętu.
Pomiary i ćwiczenia EMG biofeedback.
Na każdej z wizyt wykonujemy zarówno pomiar sEMG jak i trening EMG biofeedback. Oferujemy urządzenia od stymulacji i pomiarów oraz ćwiczeń EMG Biofeedback.
Umów się na wizytę
Aby ustalić termin wizyty prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z osobami prowadzącymi terapię.

Jan Namysł

dr Krystyna Garstka-Namysł
Szukaj