Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 61 64 64 075 lub napisz: info@innomed.pl

Potrzebujesz pomocy?

Wspólnie tworzymy sprzęt dla Was

Elektrostymulatory Verity Medical produkowane są w Anglii.
Produkcja oferowanych przez Innomed stymulatorów NeuroTrac odbywa się w Anglii.

Razem z Verity Medical rozbudowujemy nowe rozwiązania dla rehabilitacji neurologicznej. Od ponad dwóch dekad łączymy zdolności elektroników, programistów i specjalistów rehabilitacji.

Oferowane Państwu rozwiązania są sprawdzone zarówno w gabinetach jak i w codziennej rehabilitacji domowej.

Programy stymulacji zapisane naszych stymulatorach zostały oparte o zdobyte przez lata doświadczenie w terapii pacjentów z różną formą niedowładów.

Ciągłe konsultacje przyczyniają się do rozwoju oprogramowania EMG.

Tworzymy badania i obserwujemy wyniki postępów w dolegliwościach bólu kręgosłupa . Wspólnie z producentem Backstretcher-ów opowiadamy Wam o możliwościach poprawy jakości swojego życia.

Zaufanie i doświadczenie Dlaczego warto nas wybrać?

Zdrowa alternatywa dla wielu leków.

Właściwie dobrane parametry elektrostymulacji pozwalają nie tylko wzmocnić mięśnie, zregenerować nerwy obwodowe czy złagodzić spastyczność. Wielu naszych pacjentów dotkniętych bólem o lekkim lub umiarkowanym natężeniu redukuje lub całkowicie wyklucza leki przeciwbólowe. Przykładem na to jest kilkunastoletnia współpraca m.in. z Poradnią Bólu w Poznaniu.

Fachowa pomoc w doborze urządzeń i terapii.

Poza sprzedażą sprzętu i gabinetami neurorehabilitacji prowadzimy kursy dla lekarzy i fizjoterapeutów. Kupując sprzęt u nas możesz liczyć na fachową pomoc opartą o wiedzę i doświadczenie. Pacjentom których stan nie pozwala nas odwiedzić pomagamy prowadząc oparte o wnikliwy wywiad konsultacje zdalne - do rozwiązanie dużo skuteczniejsze niż gotowe programy. W elektroterapii i sEMG specjalizujemy się od 1999 roku.

Diagnostyka i ćwiczenia EMG biofeedback.

Na każdej z wizyt wykonujemy zarówno diagnostykę sEMG jak i trening EMG biofeedback dlatego zamiast korzystać z gotowych programów indywidualnie dobieramy parametry terapii. Dzięki treningowi z bardzo czułym elektromiografem nasi pacjenci uczą się w jaki sposób przywracać utraconą sprawność, nawet jeśli ruch nie jest jeszcze widoczny.