Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 61 64 64 075 lub napisz: info@innomed.pl

Potrzebujesz pomocy?

Nowa odsłona sklepu innomed

Nowe logo firmy innomed

W kwietniu uruchomiliśmy zupełnie nowy sklep i stronę, na którą serdecznie Państwa zapraszamy.

Na naszym nowym sklepie internetowym uruchomiliśmy między innymi:

  • dostawę do punktów odbioru DPD Pickup i Paczkomatów InPost
  • bezpłatne przelewy i zakupy na raty
  • bezpłatną dostawę po przekroczeniu danej wartości koszyka
  • odpowiedzi na najczęstsze pytania naszych klientów.

Strona internetowa połączona jest z blogiem, gdzie będziemy publikować kolejne wpisy związane głównie z terapią.

Nasza praca w dużej mierze opiera się na słuchaniu, dlatego jeśli mają Państwo uwagi i propozycje dotyczące naszej nowej strony, bardzo chętnie się z nimi zapoznamy.

Zaufanie i doświadczenie Dlaczego warto nas wybrać?

Zdrowa alternatywa dla wielu leków.

Właściwie dobrane parametry elektrostymulacji pozwalają nie tylko wzmocnić mięśnie, zregenerować nerwy obwodowe czy złagodzić spastyczność. Wielu naszych pacjentów dotkniętych bólem o lekkim lub umiarkowanym natężeniu redukuje lub całkowicie wyklucza leki przeciwbólowe. Przykładem na to jest kilkunastoletnia współpraca m.in. z Poradnią Bólu w Poznaniu.

Fachowa pomoc w doborze urządzeń i terapii.

Poza sprzedażą sprzętu i gabinetami neurorehabilitacji prowadzimy kursy dla lekarzy i fizjoterapeutów. Kupując sprzęt u nas możesz liczyć na fachową pomoc opartą o wiedzę i doświadczenie. Pacjentom których stan nie pozwala nas odwiedzić pomagamy prowadząc oparte o wnikliwy wywiad konsultacje zdalne - do rozwiązanie dużo skuteczniejsze niż gotowe programy. W elektroterapii i sEMG specjalizujemy się od 1999 roku.

Diagnostyka i ćwiczenia EMG biofeedback.

Na każdej z wizyt wykonujemy zarówno diagnostykę sEMG jak i trening EMG biofeedback dlatego zamiast korzystać z gotowych programów indywidualnie dobieramy parametry terapii. Dzięki treningowi z bardzo czułym elektromiografem nasi pacjenci uczą się w jaki sposób przywracać utraconą sprawność, nawet jeśli ruch nie jest jeszcze widoczny.