Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 61 64 64 075 lub napisz: info@innomed.pl

Potrzebujesz pomocy?

Jak przygotować się do wizyty?

  1. Zabierz aktualne wyniki badań i zalecenia lekarskie
  2. Przyjdź na wizytę minimum 10 -15 minut przed ustaloną godziną, zrelaksuj się w poczekalni, żeby nie wchodzić na wizytę zdyszanym/ą.
  3. Ubierz wygodną, nie obcisłą odzież
  4. Skorzystaj z toalety, aby opróżnić pęcherz lub jelita
  5. Jeżeli cierpisz na zaparcia, zadbaj dzień przed wizytą o oczyszczenie jelit.
  6. Jeżeli jest to wizyta kontrolna – zabierz ze sobą stymulator razem z Twoimi elektrodami
  7. W związku z przestrzeganiem zasad covidowych, do gabinetu może wejść wyłącznie pacjent lub w przypadku niepełnosprawności pacjenta lub dziecka, jego jeden opiekun.
  8. Zabierz ze sobą certyfikat szczepienia i koniecznie maseczkę.

W naszym gabinecie przestrzegamy ściśle zasad zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa. 

Udostępniamy płyny do dezynfekcji, regularnie dezynfekujemy klamki, wietrzymy pomieszczenia, posiadamy 2 oddzielne poczekalnie.

Zaufanie i doświadczenie Dlaczego warto nas wybrać?

Zdrowa alternatywa dla wielu leków.

Właściwie dobrane parametry elektrostymulacji pozwalają nie tylko wzmocnić mięśnie, zregenerować nerwy obwodowe czy złagodzić spastyczność. Wielu naszych pacjentów dotkniętych bólem o lekkim lub umiarkowanym natężeniu redukuje lub całkowicie wyklucza leki przeciwbólowe. Przykładem na to jest kilkunastoletnia współpraca m.in. z Poradnią Bólu w Poznaniu.

Fachowa pomoc w doborze urządzeń i terapii.

Poza sprzedażą sprzętu i gabinetami neurorehabilitacji prowadzimy kursy dla lekarzy i fizjoterapeutów. Kupując sprzęt u nas możesz liczyć na fachową pomoc opartą o wiedzę i doświadczenie. Pacjentom których stan nie pozwala nas odwiedzić pomagamy prowadząc oparte o wnikliwy wywiad konsultacje zdalne - do rozwiązanie dużo skuteczniejsze niż gotowe programy. W elektroterapii i sEMG specjalizujemy się od 1999 roku.

Diagnostyka i ćwiczenia EMG biofeedback.

Na każdej z wizyt wykonujemy zarówno diagnostykę sEMG jak i trening EMG biofeedback dlatego zamiast korzystać z gotowych programów indywidualnie dobieramy parametry terapii. Dzięki treningowi z bardzo czułym elektromiografem nasi pacjenci uczą się w jaki sposób przywracać utraconą sprawność, nawet jeśli ruch nie jest jeszcze widoczny.