Jan Namysł

JanN

alt

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

alt

Jan Namysł

  • Rehabilitacja neurologiczna...
  • Stymulacja funkcjonalna FES i ETS...
  • Elektromiografia i biofeedback
  • Niedowłady mięśni, ból przewlekły         
  • Terapia nietrzymania moczu i stolca...
  • Pęcherz neurogenny
  • Dobór sprzętu i terapii
  • Popularyzacja wiedzy, szkolenia

Jestem absolwentem AWF w Poznaniu. Od 1996 roku zajmuję się głównie metodami rehabilitacji neurologicznej, z wykorzystaniem elektrostymulacji funkcjonalnej, elektromiografią powierzchniową mięśni kończyn i dna miednicy, terapią EMG-biofeedback i z wykorzystaniem czujników ruchu lub stabilometrii.

Ponieważ w podręcznikach dla fizjoterapeutów i lekarzy brak jest informacji o metodach, którymi się interesuję, wiedzę zdobywałem samodzielnie, prowadząc własne studia światowej literatury medycznej, uczestnicząc w polskich i zagranicznych kongresach medycznych, odwiedzając europejskie i amerykańskie szpitale, w celu bliższego poznania stosowanych tam metod elektrostymulacji. Ułatwia mi to znajomość j. angielskiego i niemieckiego, w których publikuje się większość doniesień z najnowszych badań naukowych.

Od 2005 roku organizuję w Poznaniu i w innych miastach Polski szkolenia dla specjalistów rehabilitacji, lekarzy ginekologów, urologów, proktologów, neurologów - zainteresowanych wykorzystaniem elektromiografii i różnych form elektrostymulacji w diagnozowaniu i leczeniu swoich pacjentów.  Jestem autorem lub współautorem kilku artykułów i rozdziałów opublikowanych w specjalistycznej prasie i książkach medycznych oraz autorem treści na tej stronie. Jednak prowadząc firmę, szkolenia i zajmując się pacjentami w gabinecie, nie mam potrzeby kariery naukowej. Cieszę się tym, co mam: rodziną i 2 wspaniałych synów, zdrowiem, satysfakcją z pracy, zaufaniem i powrotem do zdrowia pacjentów.

Mam również szczęście, pozyskując do współpracy ludzi, którzy identyfikują się z celami firmy i pomagają mi bardzo w ich realizacji. Do współpracy zapraszam wszystkich, którym bliskie jest przesłanie zawarte w artykule Misja Firmy INNOMED. 

 

Powrót do listy

+48 601 519 667