Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 61 64 64 075 lub napisz: info@innomed.pl

Potrzebujesz pomocy?

Kegel Plus czy Kegel Plus Professional – który stymulator do terapii nietrzymania wybrać?

Nasi specjaliści korzystają głównie z modelu Professional, ze względu na rozszerzone możliwości konfiguracji, ponieważ zajmujemy się terapią kompleksową. Nie tylko stymulacją zwieraczy, ale również problemami z kręgosłupem, którego stan ma ogromny wpływ na funkcjonowanie narządów dna miednicy. Stwierdzamy to w naszych badaniach EMG. To wzdłuż kręgosłupa przebiegają nerwy, które sterują napięciem mięśni. Większość lekarzy i fizjoterapeutów koncentruje się wyłącznie na ćwiczeniach mięśni dna miednicy, co często nie pozwala na dobre rezultaty. Chorzy ćwiczą miesiącami, bez efektów. Jeżeli masz pewność, że Twój kręgosłup jest całkowicie zdrowy, do terapii zwieraczy wystarczy Tobie aparat Kegel Plus. Jeśli chcesz sprawdzić, czy zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa mają istotny wpływ na czynność Twoich mięśni, umów się na wizytę z badaniem EMG.

Zaufanie i doświadczenie Dlaczego warto nas wybrać?

Zdrowa alternatywa dla wielu leków.

Właściwie dobrane parametry elektrostymulacji pozwalają nie tylko wzmocnić mięśnie, zregenerować nerwy obwodowe czy złagodzić spastyczność. Wielu naszych pacjentów dotkniętych bólem o lekkim lub umiarkowanym natężeniu redukuje lub całkowicie wyklucza leki przeciwbólowe. Przykładem na to jest kilkunastoletnia współpraca m.in. z Poradnią Bólu w Poznaniu.

Fachowa pomoc w doborze urządzeń i terapii.

Poza sprzedażą sprzętu i gabinetami neurorehabilitacji prowadzimy kursy dla lekarzy i fizjoterapeutów. Kupując sprzęt u nas możesz liczyć na fachową pomoc opartą o wiedzę i doświadczenie. Pacjentom których stan nie pozwala nas odwiedzić pomagamy prowadząc oparte o wnikliwy wywiad konsultacje zdalne - do rozwiązanie dużo skuteczniejsze niż gotowe programy. W elektroterapii i sEMG specjalizujemy się od 1999 roku.

Diagnostyka i ćwiczenia EMG biofeedback.

Na każdej z wizyt wykonujemy zarówno diagnostykę sEMG jak i trening EMG biofeedback dlatego zamiast korzystać z gotowych programów indywidualnie dobieramy parametry terapii. Dzięki treningowi z bardzo czułym elektromiografem nasi pacjenci uczą się w jaki sposób przywracać utraconą sprawność, nawet jeśli ruch nie jest jeszcze widoczny.